Nagrody dla poszukiwaczy zaginionego Włocławka

W dniu 10 listopada 2017r. podczas uroczystych akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się finałowa gala wręczenia nagród zwycięzcom w konkursie „Poszukiwacze zaginionego Włocławka”projektu „Historia łączy pokolenia”. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Katolickich im.ks.J.Długosza we Włocławku i finansowany ze środków Fundacji „Anwil dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu grantowego.

Uczniowie włocławskich szkół mieli okazję pokazać swoje talenty plastyczne i pomysłowość. Jury konkursowe zostało obsypane licznymi i niezwykłymi dziełami. Spośród nich zostały wyłonione zwycięskie i wyróżnione prace. W holu głównym ZSK przy ul. Łęgskiej 26 została stworzona galeria wszystkich prac plastycznych, która od pierwszych chwil cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

A oto zwycięscy poszczególnych kategorii:

Kategoria medialno-filmowa:

I miejsce –  Konrad Weber – klasa IIIA (ZSK im. ks. Jana Długosza)

II miejsce –  Karolina Ostrowska – klasa IIIA (ZSK im. ks. Jana Długosza)

III miejsce  – Klaudia Jankowska – klasa IIB ZSK (ZSK im. ks. Jana Długosza)

III miejsce – Amelia Ciesielska – klasa IIe (Gimnazjum nr4 im.ONZ we Włocławku)

Kategoria prace przestrzenne:

I miejsce – Zofia Kwiatkowska klasa 6a i Aleksander Kwiatkowski 4b  (ZSK im. ks. Jana Długosza)

II miejsce – Olivia Prouve 5a (ZSK im. ks. Jana Długosza)

III miejsce  – Oliwia Skrzypkowska 4b (ZSK im. ks. Jana Długosza)

III miejsce – Franciszek Kłopotowski 4c (ZSK im. ks. Jana Długosza)

Kategoria plastyczna:

I miejsce – Aleksandra Babis 4a (ZSK im. ks. Jana Długosza)

II miejsce – Maksymilian Kubicki 4c (ZSK im. ks. Jana Długosza)

III miejsce – Zofia Naumowicz 7a (ZSK im. ks. Jana Długosza)

Wyróżnienia w kategorii plastycznej:

Adam Babis 6a , Julia Latecka 7a, Natalia Wędrowska 4c, Zuzanna Górczyńska 4c, Joanna Nowakowska 7a, Bartosz Hnatowicz 7a, Julia Nidecka 7a , Martyna Porębska 7a – wszyscy z ZSK im. ks. Jana Długosza.

Szczególne podziękowania organizatorzy konkursu kierują do opiekunów uczniów:  Pani Bożeny Sobierajskiej – ZSK , Pani Moniki ZielińskiejPana Marcina Zacharowa z Gimnazjum nr4 im. ONZ we Włocławku.

Zapraszamy do zwiedzenia naszej galerii. Galeria będzie też otwarta w najbliższą środę u Długosza.

Joanna Kinasiewicz

Skip to content