Klaudia Kazimierska z klasy I A LO rekordzistką Polski w biegu na 2000 m

Jak donosi Daniel Wiśniewski na portalu dziendobrywloclawek.pl nasza licealistka Klaudia Kazimierska wróciła z zawodów w Toruniu z nowym rekordem Polski:

„Ogólnopolski miting lekkoatletyczny, a przy okazji Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U-18 i U-20 po raz kolejny okazały się niezwykle szczęśliwe dla Klaudii Kazimierskiej. Zawodniczka Vectry Włocławek znakomitym czasem ustanowiła nowy rekord Polski na dystansie 2 km w kategorii U18. (…)

Zawody rozgrywane były w minioną sobotę w Toruniu i wzięło w nich udział ponad 1300 zawodników z całego kraju. W biegu na 2000 metrów bardzo dobrze zaprezentowała się Klaudia Kazimierska. Włocławianka wynikiem 6:09,02 o ponad 6 sekund poprawiła rekord Polski w kategorii U-18. Do tej pory, najlepszy wynik należał do wychowanki klubu z Olimpii Grudziądz Elizy Megger(…)” pisze Daniel Wiśniewski na ddwloclawek.pl, gdzie można także zobaczyć fotorelację z zawodów.

Klaudio, przynosisz splendor klubowi, miastu i „Długoszowi”.

Gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

S.L.

Skip to content