Finaliści Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

Z przyjemnością informuję, że dwoje licealistów: Aleksandra LewandowskaJakub Oleradzki zakwalifikowało się do finału wojewódzkiego VIII Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Do intelektualnych zmagań przystąpiło 110 uczniów z całego województwa. 15 najlepszych spotka się w marcowym finale, podczas którego uczniowie będą musieli przedstawić przed komisją konkursową swoje projekty z zakresu poprawy ładu i porządku publicznego w szkole czy miejscu zamieszkania. W tym celu w poniedziałek w siedzibie włocławskiej straży miejskiej odbyło się spotkanie przygotowujące .

Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia nauki na dowolnie przez siebie wybranym kierunku studiów licencjackich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu lub na Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, natomiast na wszystkich finalistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, tj. laptopy, tablety, aparaty fotograficzne.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content