Spotkanie z panią policjantką

W ubiegły poniedziałek odbyło się spotkanie dzieci i młodzieży Długosza z panią policjantką z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Spotkanie to zostało zainicjowane w ramach projektu VIII Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie z  zakresu poprawy ładu i porządku publicznego w szkole czy miejscu zamieszkania. Projekt ten przygotowuje Jakub Oleradzki z klasy I A LO, który został jednym z 15 finalistów wojewódzkich olimpiady. Pod koniec marca odbędzie się finał, podczas  którego uczniowie będą musieli przedstawić przed komisją konkursową swoje projekty.

VIII Kujawsko – Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region” jest nowatorskim projektem realizowanym w naszym województwie, dotyczącym propagowania zasad bezpieczeństwa wśród młodzieży.

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content