Megasukces sportowy licealistek

W dniu 17 kwietnia 2018 roku  w odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady  w Drużynowych Biegach Przełajowych. Uczennice Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza  zanotowały megasukces sportowy,  zajmując  III miejsce wśród najlepszych drużyn województwa kujawsko – pomorskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że cała startująca szóstka zapracowała na miejsce na podium zgodnie z ideą biegów drużynowych.  Ten sukces  to największe osiągnięcie sportowe w historii naszej szkoły w rywalizacji drużynowej.

Nasze brązowe medalistki to: Klaudia Kazimierska  IA LO, Wiktoria Haziak IC LO, Aleksandra Grzesikowska  IIB LO, Emilia Wysocka IB LO, Patrycja Zaroślińska IIA LO, Karolina Smolińska IIA LO.

Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów – tak pięknie wpisałyście się na karty historii naszej szkoły!!!

Opiekun : Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content