Dzień sportu

20 czerwca, w szkolnym “Dniu rekreacji i radości”, obok Turnieju Tańca Towarzyskiego, został zorganizowany Dzień sportu  Rozpoczęliśmy go od wręczenia medali i pucharów naszym wspaniałych drużynom, które we współzawodnictwie w lidze lekkoatletycznej o Mistrzostwo Włocławka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rocznikach 2002-2004 stanęły na podium. Drużyna dziewcząt w punktacji zespołowej zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale, puchar i dyplom dla szkoły, a drużyna chłopców zwyciężyła i zdobyła złote medale, puchar i dyplom dla szkoły.

Brązowe medalistki:
100m: Pączek Zuzanna 2e, Kowalska Weronika 2c, Gałęza-Kozłowska Gabriela 2b.
300m: Reclaf Joanna 3e, Kwiatkowska Gabriela 2e.
600m: Cieślewicz Maria 2b, Warszawiak Oliwia 3d, Grzędzicka Maria 2b.
Pchnięcie kulą: Spiżyk Natalia 2b, Stasiak Martyna​ 3e, Zaborowska Alicja 2a.
Skok w dal: Martyna Święcikowska 3c.
4×100 m: Weronika Kowalska​ 2c, Martyna Święcikowska 3c,Gałęza-Kozłowska Gabriela ​2b, Pączek Zuzanna 2e.

Złoci medaliści:
100m: Wierzbicki Bartosz 3e, Stanisław Śmigielski 2b, Szymon Pałczyński​ 3a.
300m: Łuczak Marcel 3e, Nowak Patryk 3e, Kozłowski Konrad 2b.
1000m: Bławat Augustyn 3e, Możdżyński Grzegorz 3a, Nęcka Karol 2e, Rosiak Wojciech 3d, Grzębski Jakub 2c.
Skok w dal: Balcerak Mateusz 3a, Sienkiewicz Damian 2c, Dawid Genert 2c,
Pchnięcie kulą: Sliwowski Adam 3e, Król Wiktor 2b, Czapczak Mariusz 3e.
4x100m: Mateusz Balcerak 3a,  Król Wiktor 2b, , Konrad Kozłowski 2b, Stanisław Śmigielski 2b.

Dzień rekreacji i radości był dla wszystkich chętnych. Dla uczniów SP i klas gimnazjalnych na boisku szkolnym zostało rozplanowane 8 konkurencji. Każdy uczestnik, który ukończył wszystkie zadania, brał udział w losowaniu nagród.

W pionie klas licealnych odbył się mecz w piłkę siatkową drużyn mieszanych dziewcząt i chłopców naszego liceum. Rywalizowały drużyny klas I i klas II. Mecz – po wyrównanej i zaciętej walce -zakończył się wynikiem 3:2 dla reprezentacji drugich klas LO.

Opiekunowie: M. Bajraszewska, K. Łodygowski, J. Nowak

Skip to content