Wycieczka rowerowa – samo zdrowie!

Piękna pogoda plus świetne nastroje i nowe rowery równa się udana wycieczka. Ten prosty wzór wykorzystali wychowankowie internatu, którzy wraz z wychowawcą, p. Mileną Witkowską, wybrali się na relaksującą wyprawę. Miejscem docelowym był odpoczynek nad jeziorem Czarnym. Trasa wycieczki obejmowała malowniczy Park im. Władysława Łokietka, chwilę postoju przed halą sportowo-widowiskową, gdzie odżyły wspomnienia z finałowego meczu Mistrzów Polski w piłce koszykowej i ostatecznie przejazd ścieżką rowerową nad jezioro.
Podczas naszej pierwszej rowerowej podróży nacieszyliśmy oczy malowniczymi krajobrazami, ale zrozumieliśmy też, jak niewiele potrzeba, aby poczuć się dobrze.

Ta krótka wyprawa jest zapowiedzią kolejnych, które czekają na nas w nowym roku szkolnym.

Milena Witkowska

Skip to content