„Sportowo i zdrowo…” – otrzęsiny nowych wychowanków internatu

W dniu 22.10.2018r. zgodnie z coroczną tradycją internatu, odbyły się otrzęsiny wychowanków, którzy we wrześniu br. przekroczyli po raz pierwszy progi naszej placówki.

Na tę okoliczność został przygotowany specjalny zestaw zadań i zabaw, z którymi musieli zmierzyć się nowi wychowankowie a były to między innymi: konkurs tańca, rozwiązywanie węzłów, picie mleka na czas, malowanie portretów wychowawców. Imprezę poprowadzili starsi koledzy: Mateusz Halik i Eryk Naraziński a w jury zasiedli: kierownik internatu p. Aneta Wąsik, wychowawczyni p. Milena Witkowska oraz członkowie Młodzieżowej Rady Internatu: Aleksandra Bielawska i Jakub Czajkowski.

Nasi wychowankowie nowicjusze, podzieleni na kilkuosobowe grupy, z zaangażowaniem podeszli do powierzonych im zadań; wykazali się w trakcie wspólnej zabawy pomysłowością, sprytem, umiejętnościami tanecznymi i plastycznymi oraz dużym poczuciem humoru.

Ostatnim elementem otrzęsin była uroczysta przysięga nowoprzyjętych wychowanków oraz krótka dyskoteka. Październikowy wieczór okazał się pełen humoru, dobrej zabawy i integracji. Dziękujemy za kreatywność i wspaniałą atmosferę.

Milena Witkowska
Dariusz Goldewicz

Fot. DG

Skip to content