Konkursy dla małych czytelników rozstrzygnięto

Październik to świetna okazja do świętowania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz do promocji czytelnictwa, zachęcenia dzieci do czytania w wolnym czasie, wyrabiania kultury czytelniczej, rozwijania talentów artystycznych czy zachęty do aktywności na forum szkoły.Dlatego zostały zorganizowane konkursy dla naszych młodszych czytelników z klas 1-3 oraz przedszkolaków. Była to okazja do dobrej zabawy dla całej rodziny. Uczniowie mogli zrobić zakładki do książki, kartkę z życzeniami dla biblioteki, wykonać rodzinny plakat pt. „Nasze ulubione książki”. Wszystkie prace były ciekawe, dlatego każdy, kto wziął udział w konkursie, jest zwycięzcą!

Przyznano następujące nagrody: 

Najładniejsza zakładka do książki

Adrianna Górczyńska kl. 2c,

Helena Józwiak kl. 2c

 

Kartka dla biblioteki

Helena Józwiak kl. 2c,

Aleksander Górczyński kl. 2c

 

Nasze ulubione książki – plakat rodzinny

Kamendulska Zuzanna kl. 1c

Kamedulska Gabriela – 3-latki

Górczyńscy Adrianna kl. 2c , Aleksander kl. 2c, Zuzanna kl. Vc

Józwiak Helena kl. 2c

Kaczorowska Helena – 5-latki

Sierakowski Jan – 5-latki

Rogińska Liwia 3- latki

Gratuluję młodym czytelnikom, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom. Dziękuję za chęć udziału w konkursie, pomoc w przygotowaniu prac i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich więcej.

 Paulina Iwańska

 

 

Skip to content