SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę-konkurs fotograficzny w bibliotece szkolnej

Tegoroczny Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych odbywał się pod hasłem „Książka to przyszłość”. Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej, zwrócenie uwagi na jej rolę w życiu szkoły oraz propagowanie i rozwijanie zainteresowań książką.

Dla najmłodszych został zorganizowany konkurs fotograficzny „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Polegał on na sfotografowaniu siebie z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W ten zabawny sposób uczniowie zareklamowali książki, które czytają. Powstały naprawdę ciekawe prace.

Poniżej przedstawiam zwycięzców:

  • Szaradowski Maciej kl. 2b,
  • Kamedulska Zuzanna kl. 1c,
  • Chełminiak Filip kl. 2b,
  • Przybysz Adam kl.2c
  • Fechner Julia kl. 1a,
  • Markowska Martyna kl. 1b,
  • Włodarczyk Michał 2a,
  • Chełminiak Maria – 4-latki,
  • Rogińska Liwia – 3-latki

Gratuluję młodym czytelnikom, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom. Dziękuję za chęć udziału w konkursie i pomoc w przygotowaniu prac.

Paulina Iwańska

Skip to content