Turniej Maszyn Wiatrowych w Zalesewie

29 listopada 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum i liceum udali sie do Zalasewa, by reprezentować naszą szkołę podczas eliminacji regionalnych VII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. 

Jeden z uczniów naszego gimnazjum – Szymon Waśkiewicz (3a) – wywalczył 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i awansował przy tym do finału w Piasecznie, gdzie spotkają się najlepsze drużyny z całej Polski, które będą rywalizować między sobą.

Warto podkreślić, że uczniowie klasy matematyczno- fizycznej naszego liceum- Jakub Waśkiewicz, Szymon Korpusiński i Kamil Klonowski-kolejny już raz startowali w zawodach i godnie reprezentowali szkołę dzielnie rywalizując ze szkołami technicznymi z całej Polski.

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi Matusiakowi za przekazaną wiedzę, poświęcony czas i cenne wskazówki; Panu Krzysztofowi Jabłońskiemu za całodniową opiekę logistyczną i Księdzu Dyrektorowi za cierpliwe wspieranie naszych technicznych zainteresowań.

Szymon Waśkiewicz

Skip to content