Bezpieczeństwo, ład i porządek publiczny im nie straszne

W dniu 6 grudnia 2018 roku uczniowie naszego liceum :  Aleksandra Lewandowska IIA, Aleksandra Łącka IIB, Aleksandra Piętowska IIB, Aleksandra Pikulska IIB, Emilia Wysocka IIB, Jakub Oleradzki IIB, Wiktoria Kaszuba IB i Patrycja Frątczak IB  uczestniczyli w  I etapie  IX  Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „ Bezpieczny i przyjazny region”, który odbył po sąsiedzku – w budynku LMK we Włocławku.

Za organizację I etapu (rejonowego dla szkół ponadgimnazjalnych) dla miasta Włocławek, powiatu włocławskiego oraz powiatu radziejowskiego odpowiedzialna jest włocławska Straż Miejska. Uczestnicy przedmiotowego przedsięwzięcia w głównej mierze powinni wykazać się wiedzą z zakresu ogólnych przepisów dotyczących ładu i porządku publicznego, ale również powinni posiadać wiedzę dotyczącą lokalnych norm prawnych.

Czekamy na pomyślne wiadomości.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content