Wyniki akcji „Album przeczytanych książek”

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania książek, w tym nowości wydawniczych zakupionych do biblioteki szkolnej, rozwijanie zainteresowań i pasji czytelniczych, promowanie estetycznego prowadzenia zapisu w dzienniczku, poznawanie języka literackiego, rozwijanie wyobraźni, myślenia, uczuć, kształtowanie postaw i rozumienia wartości uniwersalnych, kształtowanie umiejętności ustnego i pisemnego dzielenia się przez uczniów zdobytą wiedzą, promowanie kulturalnego i życzliwego współzawodnictwa, rozwijanie u dzieci umiejętności samodzielnego czytania, rozwijanie u dzieci wrażliwości i talentów plastycznych.

Miło nam poinformować, że w konkursie “Album przeczytanych książek” w klasach 1-3 SP

  1. miejsce zajęła Julia Skibińska kl. 2a
  2. miejsce zajęła Julia Fechner kl. 1a
  3. miejsce zajęła Helena Józwiak kl. 2c

Wyróżnienie otrzymują

  • Zuzanna Kamedulska kl. 1c,
  • Adrianna Górczyńska kl. 2c,
  • Aleksander Górczyński kl. 2c,
  • Tymon Łuczak kl. 2a

W klasach 4-8 SP

  1. miejsce otrzymuje klasa Vb
  2. miejsce otrzymuje klasa VI b
  3. miejsce otrzymuje klasa VII a

Wyróżnienie otrzymują klasy IV c, V c, VIII a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział, a laureatom gorąco gratuluję.

Paulina Iwańska

Skip to content