II etap XV edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla szkół ponadgimnazjalnych

10 stycznia 2019 roku uczniowie naszego liceum wzięli udział w kolejnym etapie Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Konkurs ten jest wspólną inicjatywą Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kuratora Oświaty oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Patronują mu trzy uczelnie naszego regionu: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Frątczak, Wiktoria Kaszuba Katarzyna Pietrzak, Aleksandra Pikulska, Aleksandra Łącka oraz Kamil Klonowski. Uczestnicy musieli  zmierzyć się z testem, którego  treść obejmowała między innymi wiedzę z ustaw o samorządzie terytorialnym. Etap wojewódzki, czyli finał konkursu odbędzie się 1 marca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Kinasiewicz, Anna Baranowska

Skip to content