Koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięco – młodzieżowego ze Zbrachlina

Tuż przed feriami w naszej szkole odbył się piękny koncert Dziecięco – młodzieżowego Chóru Nam Deus, który działa przy parafii św. Wojciecha w Zbrachlinie. Mieliśmy okazję wysłuchać świątecznych utworów, kolęd w najróżniejszych stylach muzycznych – od tradycyjnych po bardzo współczesne opracowania. Chór wystąpił w dwóch odsłonach w budynku szkoły przy ul. Łęgskiej oraz dla najmłodszych długoszaków w szkole przy ul. Wojska Polskiego. Założycielem i dyrygentem chóru jest Pan Tomasz Centkowski, który w naszej szkole uczy muzyki. Chórzyści to uczniowie aż czterech gmin należących do parafii Zbrachlin. Bardzo dziękujemy chórowi za tak radosne przybliżenie czasu Bożego Narodzenia i mamy nadzieję na kolejne spotkania.

Koncert w dużym Długoszu

fot. K. Jabłoński

Koncert w małym Długoszu

fot. M. Żuchowska

Skip to content