Siatkarskie finały Mistrzostw Włocławka

7 stycznia 2019 roku na sali LZK odbyły się Finały Mistrzostw Włocławka w Piłce Siatkowej dziewcząt liceum. Drużyna DŁUGOSZA awansowała do finału z grupy B, gdzie rozegrała trzy mecze – wygrała z zespołami ZST i ZSCH, a uległa zespołowi LZK. Mecze rozegrane zostały na salach gimnastycznych DŁUGOSZA. W finale licealistki z ZSK po zaciętej walce przegrały z II LO, a wygrały z LZK, biorąc rewanż za porażkę w rozgrywkach grupowych. Ostatecznie zespół Długosza zajął III miejsce w Mistrzostwach Włocławka SZS w ramach Licealiady na rok szkolny 2018/2019.

Zespół Szkół Katolickich reprezentowały:

  1. Katarzyna Jankowska III A
  2. Joanna Kowalewska II A
  3. Wiktoria Grzelakowska II B
  4. Emilia Wysocka II B
  5. Izabela Krasińska I A
  6. Agata Ligowska I A
  7. Anna Tomaszewska   I A
  8. Natalia Pielka  I C
  9. Aleksandra Witkowska I C

Zważywszy na okoliczności  – serdecznie gratuluję dziewczętom, dziękując  za determinację i zaangażowanie.

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content