Finalistka Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

Z przyjemnością informuję, że nasza licealistka Aleksandra Lewandowska z klasy II A LO zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XI Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Do intelektualnych zmagań przystąpiło 128 uczestników z całego województwa. 15 najlepszych spotka się w marcowym finale, podczas którego uczniowie będą musieli przedstawić przed komisją konkursową swoje projekty z zakresu poprawy ładu i porządku publicznego w szkole czy miejscu zamieszkania. W tym celu odbyło się w piątek pierwszego lutego spotkanie przygotowujące w siedzibie włocławskiej straży miejskiej.

Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia nauki na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów licencjackich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu lub Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, natomiast na wszystkich finalistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, tj. laptopy, tablety, aparaty fotograficzne.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content