Ogólnopolskie zwycięstwo artystyczne – „ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI KARMELU”

W ostatnich dniach kwietnia 2019 roku odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Święci i Błogosławieni Karmelu”. Organizatorem konkursu było Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu Ojców Karmelitów Bosych.

Nadesłano 1424 prace z różnych stron Polski, które reprezentowały blisko 200 instytucji (szkolnych, parafialnych, kulturalnych) i nadesłanych prywatnie. W opinii komisji oceniającej prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie.
Tym samym z wielką radością informujemy, że w kategorii klas VII – VIII laureatką została uczennica klasy 7a Aleksandra Babis, natomiast w kategorii klas IV- VI wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 4a Zofia Hasiuk. Obie dziewczynki uczęszczają oczywiście do Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku. Uczennice do konkursu przygotowała pani Bożena Sobierajska.

Gratuluję ogólnopolskiego zwycięstwa artystycznego! Bogu niech będą dzięki!

Bożena Sobierajska

Skip to content