Potrójne wyróżnienie gimnazjalistek z edukacji dla bezpieczeństwa

Z przyjemnością informuję, że zgodnie z planem działania Prezydenta Miasta Włocławek –  Miejska Komisja Konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu na plakat nt. „Obrona Cywilna wokół nas”Edycja 2019 pod hasłem: „ Działania służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych”

Spośród 122 prac nadesłanych na konkurs, komisja postanowiła przyznać równorzędne wyróżnienia  dla uczniów za prace w poszczególnych kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W kategorii gimnazjum wszystkie trzy wyróżnienia zdobyły uczennice naszego gimnazjum:                                 

  • Karolina Karbowska  kl. III c   
  • Amelia Żaglewska  kl. IIIc 
  • Natalia Spiżyk  kl. III b.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody i dyplomy. Wyróżnione prace zostaną przesłane do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego i wezmą udział w finale konkursu wojewódzkiego.                                                                                                      

Gratulacje !!! 

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content