Artystyczne laureatki

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie artystycznym naszych uczennic. Zespół uczennic kl. 8b: Maja Ostrowska, Aleksandra Arkuszewska i Weronika Szczepańska reprezentował szkołę w Konkursie na formę przestrzenną pn. Instalacje.

Temat tegorocznej edycji to „Pszczoły i miód”. Uczennice w plenerze skonstruowały z różnych ekologicznych materiałów instalację, która przybliżyła odbiorcom rolę pszczół w przyrodzie, a także poruszała problem ich wymierania. Nawiązywała swoją wymową do naturalnego bytowania tych pożytecznych owadów.
Uczennice wywalczyły tytuł laureata, zajmując II miejsce. Tym samym zdobyły dla szkoły nagrodę – sztalugę oraz nagrody indywidualne. Uczennice wykonały formę przestrzenną pod kierunkiem p. Bożeny Sobierajskiej.

Gratuluję Mai, Aleksandrze i Weronice wspaniałego sukcesu artystycznego!!!

Bożena Sobierajska

Skip to content