Dzień sportu w Długoszu

W celu stworzenia młodzieży atrakcyjnych warunków do sportowego spędzania czasu wolnego od nauki oraz rozwijania dodatkowych zainteresowań w ostatnim tygodniu nauki nauczyciele wf–u przeprowadzili zajęcia sportowo – rekreacyjne. Zajęcia odbywały się zarówno na salach gimnastycznych, jak i na boisku szkolnym. W poniedziałek 17.06. uczniowie Długosza mogli skorzystać z oferty sportowej w ramach takich dyscyplin jak : piłka siatkowa, piłka koszykowa oraz piłka nożna. Uczniowie gimnazjum i liceum doskonalili swoje umiejętności na zajęciach z piłki siatkowej. Natomiast młodzi długoszacy z klas IV – VI uczestniczyli w rozgrywkach finałowych w piłkę nożną, w których I miejsce zajęła klasa VI b, a drugie VI a, natomiast trzecie miejsce przypadło klasie V c. Wszyscy wykazywali się dużym zaangażowaniem, zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, ale przede wszystkim bezpiecznie i wszyscy do domów wracali zadowoleni.

Ze sportowym pozdrowieniem☺ Krzysztof Łodygowski

Skip to content