Wyrusz z Długoszem w przygodę – pierwszy dzień półkolonii

W poniedziałek, 24 czerwca, w „dużym” Długoszu przy ul. Łęgskiej rozpoczął się pierwszy turnus wakacyjnych półkolonii „Wyrusz z Długoszem w przygodę”. Ich uczestnicy odkrywali tajemnice literatury.

Program zajęć obejmował zajęcia plastyczne, integracyjne i manualne, konkursy czytelnicze, gry planszowe i ruchowe. Bestseller Proszę!; Przystanek Internet; Czy tu? Czy tam? Czytam! – to tylko niektóre nazwy zajęć, które prowadzili – Daria Lewandowska, Paulina Iwańska, Sandra Iwańska, Joanna Kinasiewicz, Sylwia Pietrzak, Jakub Kostrzewski oraz Konrad Trokowski. Ważnym elementem pierwszego dnia półkolonii był konkurs pięknego czytania.

Przypominamy, że zajęcia są współfinansowane z grantu Fundacji Anwil dla Włocławka.

S.P.

Skip to content