Dzień chłopaka w internacie

Tradycją stało się, że koniec września to czas w którym dziewczęta organizują niespodziankę dla kolegów z internatu. Oczywiście mowa o „Dniu Chłopaka”. 

Uroczystość rozpoczęto  od złożenia życzeń, które do wszystkich Panów skierowała  kierownik Internatu p. Aneta Wąsik wraz z przewodniczącą internatu Zosią Sieradzką .Internaccy  mężczyźni brali udział w wielu zabawach i konkurencjach na szybkość , sprawność i wytrzymałość. Potyczki sportowe na wesoło poprowadziła wychowanka Magdalena Kochanowska .  Nie zabrakło również drobnych upominków. W imieniu wszystkich chłopców za przygotowanie tej wyjątkowej niespodzianki podziękował wychowawca internatu p. Dariusz Goldewicz. Wieczór upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze.

Wszystkiego najlepszego  Drodzy Panowie!

mgr Milena Witkowska
organizator „Dnia Chłopaka”

Skip to content