„Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy” – podsumowanie akcji charytatywnych Szkolnego Koła Wolontariatu Mały Książę

Szkolne Koło Wolontariatu „Mały Książę” tradycyjnie zaangażowało społeczność Długosza się w akcję „Zbieramy nakrętki dla Radka Wiśniewskiego”.

Wolontariusze wraz z opiekunem Koła p. Bożeną Sobierajską  w okresie przedświątecznym przekazali rodzicom Radka, Państwu  Wiśniewskim zebrane nakrętki,  które zostaną przeznaczone  na  długotrwałą rehabilitację. Z relacji rodziców Radka dowiedzieliśmy się, że rehabilitacja przynosi  znaczące efekty. Akcja trwa nadal 🙂 .

Wolontariusze pamiętali również o psach i kotach ze Schroniska dla Zwierząt we Włocławku. Zebraną karmę przekazaliśmy schronisku. Dziękujemy za pomoc pp. Anecie Pawłowskiej i Katarzynie Kwiatkowskiej, które włączyły się w akcję pomocy zwierzętom ze schroniska,  skutecznie zaangażowały młodzież. W czasie drogi powrotnej  wolontariusze przekazali, także zebrane  dary do Caritas. 

Za każdy DAR SERCA DZIĘKUJEMY !!!

Bożena Sobierajska  – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Mały Książę”
wraz z wolontariuszami

Skip to content