Awans do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z chemii

Krzysztof Naraziński (IIIA) znalazł się w gronie laureatów I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i wystartuje w II etapie tego konkursu chemicznego.

I etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z chemii odbywał się w szkołach macierzystych uczestników. Uczniowie rozwiązywali test zamieszczony na specjalnie przygotowanej platformie edukacyjnej. Próg kwalifikacji do następnego etapu wyniósł 20 na 30 możliwych do zdobycia punktów. Krzysztof Naraziński uzbierał 23 “oczka” i uzyskał promocję do drugiego etapu. Odbędzie się on 2 lutego w Pile.

Trzymamy kciuki za Krzysztofa i jego awans do finałowych zmagań Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z chemii!

Konrad Trokowski

Skip to content