Licealiści z Długosza w finale Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza

Agata Balcerowska i Kacper Kotkiewicz (IIIA) znaleźli się w gronie 34 uczniów, którzy awansowali do finału XXVII edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza, odbywającego się w Płocku, pod patronatem Orlen Laboratorium. Etap finałowy zaplanowano na 6 marca także w Płocku.

Pozostali uczniowie Długosza biorący udział w I etapie konkursu uzyskali zadowalające wyniki. Czworo z nich to dopiero uczniowie pierwszej klasy, dlatego na licealne sukcesy chemiczne mają jeszcze czas. A przed Agatą i Kacprem intensywny czas przygotowań do finału.

Uczestnicy I etapu konkursu wraz z opiekunem – panem Konradem Trokowskim, serdecznie dziękują Księdzu Dyrektorowi za wszelkie wsparcie udzielone przy starcie w konkursie.

Konrad Trokowski

Skip to content