VII Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!!!

W ramach VII  Międzyszkolnego Konkursu Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową uczniowie  szkoły podstawowej  kl. 5 i 6 wykonali prace przestrzenne – szopki bożonarodzeniowe. Organizatorem  Konkursu było Centrum Kultury Browar B „Zazamcze. 18 grudnia 2019 r. odbyło się  podsumowanie  oraz  wręczenie nagród. Prace oceniane były w trzech kategoriach: szkoły podstawowe kl. I-IV i V-VIII oraz rodzinnej. Do konkursu dostarczono 42 szopki.

Z radością informujemy , że w  kategorii rodzinnej

III miejsce  zajął – Mikołaj Bińczarski z kl. 6c  z Dziadkiem

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 5-8 wyróżnienia przyznano:

  • Maksymilian Kubicki, kl. 6c,
  • Nikola Pastuszak  i Michalina Golańska z klasy 5a ( praca grupowa)
  • Aleksandra Kuchta z kl. 5a
  • Jakub Orczyk kl. 5a

Gratulujemy!!!

Bożena Sobierajska – szkolny koordynator konkursu

Skip to content