TELEDISCO 2020

W piątek, 21 lutego 2020 roku, odbyło się coroczne wydarzenie organizowane przez Samorząd Uczniowski naszego liceum – Teledisco. W jury zasiedli pani Paulina Tokarska, ks. Adam Zieliński i pan Rafał Kurzępa, a najlepsi okazali się tym razem uczniowie klasy 8b z wychowawcą – panem Piotrem Chodołą.

Wszystkie klasy, które zgłosiły się do udziału w Teledisco, wybierały teledysk do realizacji z puli zaakceptowanej przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Zuzannę Konieczną, opiekuna SU – pana Konrada Trokowskiego i finalnie – panią wicedyrektor Sławomirę Lewandowską.

Oto wykaz teledysków przygotowanych przez poszczególne klasy:

 • 7a SP – Clean Bandit – Mama
 • 7b SP – Christiana Aguilera – Candyman
 • 8a SP – Work this out – High School Musical 2
 • 8b SP – Cruisin’ for a Bruisin’ (from Teen Beach Movie)
 • 1a LO (po SP) – Ylvis – The Fox
 • 1b LO (po SP) – Michael Jackson – They Don’t Care About Us
 • 1c LO (po SP) – Michael Jackson – Black or White
 • 1A LO (po GM) – Anne Marie – 2002
 • 1C LO (po GM) – Cleo – Za krokiem krok
 • 1D LO (po GM) – Meghan Trainor – Dear Future Husband
 • 2A LO (po GM) + LMFAO – Party Rock Anthem
 • 2C LO (po GM) – Katy Perry – Last Friday Night

Wydarzenie profesjonalnie poprowadzili dwaj wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Szymon Pałczyński i Adam Woźniak. Bon na pizze dla całej klasy wygrała klasa 8b wraz z wychowawcą – panem Piotrem Chodołą. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 7b z wychowawczynią – panią Moniką Bińczarską i otrzymała nieprzygotowanie dla całej klasy na jeden dzień. Trzecią lokatę zajęła klasa 1A wraz z wychowawcą – panem Grzegorzem Matusiakiem i otrzymała jednorazowe nieprzygotowanie dla całej klasy z dwóch przedmiotów. Czwarte miejsce przypadło klasie 1c wraz wychowawczynią – panią Anną Waśkiewicz i otrzymała jednorazowe nieprzygotowanie dla całej klasy z jednego przedmiotu.

Teledisco 2020 przeszło do historii jako świetnie zorganizowana impreza stojąca na wysokim poziomie artystycznym. Co roku, w karnawale, będziemy starali się rozwijać to wydarzenie, aby stale podnosić jego wartość.

Szymon Pałczyński (wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum)
Konrad Trokowski (opiekun Samorządu Uczniowskiego Liceum)

Skip to content