Biblioteka. Oczywiście!

Biblioteka w marcu przygotowała dla uczniów wiele propozycji. Warto obejrzeć wystawę i przejrzeć pozycje książkowe poświęcone tematyce pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Ponadto dla tysięcznego czytelnika odwiedzającego bibliotekę czeka nagroda-niespodzianka. Miło i efektywnie można spędzić czas przy kolorowankach relaksacyjnych poprawiających koncentrację uwagi. Dla miłośników poezji przygotowujemy nietypową wystawę i recytację poezji ks. Jana Twardowskiego „Wiersz z banałem w środku”. Odwiedzający bibliotekę mogą rozwiązać zagadki literackie oraz wypożyczyć ciekawą literaturę.

Serdecznie zapraszam (oczywiście po przerwie) wszystkich zainteresowanych twórczym i aktywnym spędzaniem czasu wolnego.

Jeśli:

  • Lubisz czytać o miłości…
  • Chciałbyś poznać rozwiązania problemów nurtujących Ciebie i Twoich rówieśników …
  • Chcesz zgłębić wiedzę z interesującej Cię dziedziny…
  • Lubisz fantastykę?
  • Interesują Cię nowe rozwiązania techniczne?

Przyjdź! Znajdziesz dla siebie interesującą książkę.

Dołączam kilka zdjęć, które pokazują bibliotekę jako miejsce dla każdego.

Beata Woźniak

Skip to content