„Raz do roku jest taki dzień”. Dzień Kobiet w internacie

Choć mówi się, że kobiety powinny mieć swoje święto cały rok, warto celebrować ten szczególny dzień. Miłym wydarzeniem tygodnia w internacie Długosza był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet.

Dnia 5 marca br. spotkaliśmy się na okolicznościowej kolacji aby wyrazić Paniom naszą wdzięczność i szacunek. W trakcie spotkania oprócz tradycyjnych akcentów, życzeń, kwiatów i słodkości, zaprezentowany został program słowno-muzyczny.

W role prowadzących spotkanie zaangażowali się: Jakub Czajkowski i Michał Murawski. Natomiast pozostali wychowankowie, z przymrużeniem oka,  kreowali różne wizerunki i charaktery kobiet, ich wady oraz oczywiście zalety. Odbył się również konkurs o tytuł „Super dziewczyny”, w którym uczestniczki zostały poddane kilku wymagającym próbom i zadaniom. Wychowanki wykazały się dużą wiedzą i sprawnością. W rezultacie „Super dziewczyną” internatu została Wiktoria Kaszuba.

To wszystko wzbogacone muzyczną oprawą w wykonaniu Wiktora Hoffmana, zaowocowało dobrą zabawą i miłą atmosferą. Wszystkim Kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty.

D. Goldewicz

Fot. ks. JB

Skip to content