Klaudia Kazimierska stypendystką Ministra Edukacji Narodowej

6 marca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, miała miejsce uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium mogło być przyznane za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz sportowe w ubiegłym roku szkolnym 2018/2019. Na liście 388 stypendystów z całej Polski znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły, Krzysztof Ostrowski (IA LO) oraz Klaudia Kazimierska (IIIA LO).

Klaudia otrzymała specjalne zaproszenie na uroczystość w Warszawie, gdzie Minister Edukacji Narodowej wręczył osobiście dyplomy 62 stypendystom. Pięcioosobowa delegacja województwa wraz z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty Markiem Gralikiem udała się do Warszawy, gdzie z rąk Ministra Dariusza Piontkowskiego odebrała dyplomy i gratulacje.

Naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości w rozwijaniu swoich zainteresowań oraz gratulujemy uzyskania tytułu stypendystów.

Link do przemowy Ministra: https://youtu.be/ruVTlviGzqQ

Skip to content