Wrzesień czas na miniquizy, czyli tak rozpoczęliśmy świetlicową przygodę!

We wrześniu kończy się lato, ale zaczyna się piękny okres – najobfitszego owocowania. Dojrzewają nasiona wielu drzew oraz owoce dzikich róż i jabłoni. Jarzębina wyróżnia się pięknymi pomarańczowoczerwonymi owocami. Także wiele krzewów ma już dojrzałe owoce. Niektóre z nich służą człowiekowi, dostarczając albo smacznego pożywienia, albo skutecznego leku. Na leszczynie skrzętnie uwijają się wiewiórki i gromadzą zapasy na zimę. Drzewa zaczynają się już przygotowywać do zimowego spoczynku. Zewnętrznym objawem tego jest zmiana barwy liści…. Żeby nie było nudno i smutno, że wakacje się skończyły, świetlica szkolna umila czas uczniom…. Takim pięknym akcentem przywitaliśmy naszych kochanych długoszaków, organizując miniquiz pt.”Lato-Jesień”

Poniżej przedstawiamy wyniki najlepszych wyników uczniów w tym konkursie:

  1. Maria Jóźwiak klasa 7 c
  2. Kacper Bondzelewski klasa 7a
  3. Klaudia Fydryszewska klasa 8a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Iwańska

Skip to content