Wygrana Wiktorii Miłkowskiej w XII Oriońskim Festiwalu Piosenki Religijnej ,,Deo Gratias – Śpiewamy dla Jana Pawła II”

Nasza uczennica Wiktoria Miłkowska (2C LO) zajęła I miejsce w XII edycji Oriońskiego Festiwalu Piosenki Religijnej w kategorii soliści oraz duety powyżej 14 roku życia. Hasłem tegorocznego festiwalu było ,,Deo Gratias – Śpiewamy dla Jana Pawła II” z uwagi na 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka.

Organizatorem festiwalu była Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku. W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, festiwal został przeprowadzony w innej formie niż dotychczas, bowiem uczestnicy proszeni byli o przesłanie swoich nagrań.

Cieszy fakt, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niniejszym konkursie i po raz kolejny znaleźli się w gronie laureatów.

Talent Wiktorii został zauważony przez liczne jury, wśród którego znalazł się również p. Piotr Beciński, nauczyciel muzyki w naszej szkole.

Gratulujemy!

Jakub Zemlak

 

Nagrania konkursowe Wiktorii Miłkowskiej:

Skip to content