Ośmioro licealistów w finale Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej

Ośmioro uczniów klasy drugiej liceum po gimnazjum zakwalifikowało się do finału XXV edycji Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” organizowanego przez Wydział Chemii Politechniki Gdańskiej. Etap finałowy odbędzie się tym razem zdalnie 27 marca.

Stawką ostatniego etapu tego konkursu jest zawsze tytuł laureata oraz indeks lub dodatkowe punkty na wybrane kierunki Politechniki Gdańskiej realizowane przez Wydział Chemii tej uczelni i jednostki pokrewne. Do rywalizacji o te profity przystąpią: Alicja Skibowska (2C), Krystian Koziński (2A), Wiktor Stachowski (2A), Piotr Sikorski (2A), Mateusz Lisiak (2C), Szymon Morawski (2C), Michał Biernacki (2C) i Michał Śmigielski (2C). Pięcioro spośród finalistów rozwija swoje zdolności i zainteresowania chemiczne w naszej szkole pod moim okiem już od pięciu lat.

Konrad Trokowski

Skip to content