Szczepienia nauczycieli „Długosza”

W tym tygodniu trwają szczepienia nauczycieli naszej szkoły. Podzieleni na trzy grupy, w wyznaczonym dniu i o określonej godzinie, stawiamy się w przychodni przy ul. Zbiegniewskiej, by przyjąć pierwszą dawkę szczepionki firmy Astra Zeneca.

Pragniemy jak najszybszego powrotu do normalności, w tym powrotu uczniów do szkół, dlatego poddajemy się temu bezpłatnemu i bezbolesnemu zabiegowi, nie zważając na rozpowszechniane teorie przeciwników szczepień. Szczepionki niejednokrotnie ratowały ludzkość od atakujących ją chorób, wierzymy, że i tym razem tak będzie.

Życzę wszystkim nam powrotu do normalności, który oznacza:

  • odejście od maseczek,
  • swobodne spotkania z rodziną i przyjaciółmi,
  • powrót dzieci do szkół i rozwój ich kompetencji społecznych,
  • dalszy rozwój gospodarki,
  • ochronę miejsc pracy oraz szansę na nowe zatrudnienia,
  • swobodny dostęp do basenów, siłowni, kin i teatrów,
  • wakacje bez ograniczeń,
  • poprawę jakości życia nas wszystkich.

S.L.

Skip to content