Terenowa integracja kl. 3a i 3b LO

Dnia 9. września całą klasą 3b, wspólnie z klasą równoległą – 3a, wybraliśmy się na wycieczkę do Gołaszewa.

Miejsce bardzo zielone, spokojnie i odprężające. Najpierw wspólnie zjedliśmy obiad, a nawet szarlotkę!! Następnie mieliśmy czas dla siebie, czas tzw. „integracji”, która była głównym celem wycieczki . Graliśmy w siatkówkę, rozmawialiśmy i leżeliśmy na kocach wśród trawy i drzew. Niektórzy grali w karty, inni słuchali muzyki. Wieczorem mieliśmy również grilla, każdy najadł się do syta.

Wyjazd uważam za udany. Myślę, że potrzebowaliśmy chwili wytchnienia i relaksu wśród natury. Na początku każdy przestraszył się nieco brakiem internetu i zasięgu, ale teraz? Uważam, że telefony wcale nie były nam potrzebne. W końcu porozmawialiśmy ze sobą przez więcej niż 10 minut przerwy między lekcjami. Każdy był zadowolony, a nawet pojawiają się pytania o kolejny wyjazd w takie ciche i piękne miejsce!

Aleksandra Nawrocka, Alicja Przybylska (3b LO)

 

 

Skip to content