Wyjście integracyjne klas I LO

28. września 2021r. uczniowie wszystkich klas pierwszych liceum, wraz z wychowawcami, wybrali się do Parku na Słodowie, gdzie zorganizowane zostało ognisko integracyjne.

Pogoda sprzyjała nam przez cały czas pikniku. Uczniowie ze smakiem zjedli karczek, kiełbaski, pianki, chleb i jabłka – wszystko to pieczone w większości na własnoręcznie przygotowanych kijkach zwanych „dzidami”. Po uczcie dla „brzucha” i wesołych pogawędkach, rozpoczęliśmy zawody sportowe, podczas których klasy rywalizowały w wyjątkowych dyscyplinach wywołujących wiele uśmiechu na twarzach uczniów i nauczycieli. Wychowawcy dzielnie wspierali uczniów nie tylko dopingiem, ale również biorąc czynny udział w sportowej rywalizacji. Zmagania klas I zakończyły się remisem, bo każda klasa okazała się najlepsza w swojej dziedzinie.

Po wyczerpujących zawodach wspólnie posprzątaliśmy miejsce pikniku i udaliśmy się do domów.

Joanna Karwowska – wychowawca kl. 1a LO

Skip to content