Siatkarska Victoria Uczniów w starciu z ekipą Nauczycieli

W piątek 15. października miała miejsce kolejna odsłona potyczek sportowych z serii “Nauczyciele vs Uczniowie”.

Tym razem doszło do zmiany dyscypliny sportowej oraz składów reprezentacji po obu stronach, ponieważ frontem zmagań stała się siatkówka, a w obu drużynach wystąpiły również Panie . Po czterech emocjonujących i pełnych walki setach, uczniowie odnieśli zwycięstwo wygrywając 3-1.

Niestety, tym razem mecz nie obył się bez kontuzji… wspieramy w powrocie do zdrowia Pana Piotra Chodołę i mamy nadzieję, że odniesiona przez niego kontuzja nie ostudzi jego zapału do brania udziału w akcjach sportowych organizowanych na rzecz naszej szkoły.

Reprezentacje wystąpiły w następującym składzie: Nauczyciele – p. Piotr Chodoła, p. Agnieszka Szabłowska, p. Maciej Ziółkowski, p. Magdalena Gutral, p. Krzysztof Łodygowski, ks. Adam Zieliński, p. Artur Jędrzejczak, p. Małgorzata Bajraszewska; Uczniowie – Nikola Świec, Jan Wdzięczny,  Inga Gutral, Kornel Weber, Maja Wieczorek, Adela Sękowska, Michalina Siekacz.

Już niedługo kolejna odsłona heroicznych zmagań sportowych nauczycieli z uczniami ZSK!

Paulina Stężewska

 

Skip to content