Miss oraz Mister Elegancji w Długoszu – ogłoszenie wyników konkursu z okazji Dnia Elegancji

W dniu dzisiejszym, tj. 19 października, miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu organizowanego z okazji Dnia Elegancji. Jury konkursowe w osobach pani Sławomiry Lewandowskiej i pana Maciej Ziółkowskiego, podczas długiej przerwy, odczytało listę zwycięzców, jak i wyróżnionych uczestników.

A oto długo oczekiwane nazwiska. W liceum Miss Elegancji została: Agata Zawadzka z kl. III b, a wśród panów Misterem został Kamil Żelski z klasy I c. W szkole podstawowej Miss została Natalia Ziółkowska z kl. 8a, a Misterem Marcel Kotarski z kl. 5a.

Poniżej lista osób wyróżnionych:

Liceum: Juliusz Stroisz, Wiktor Balcerak, Martyna Porębska, Julia Rawska, Izabela Bakalarska, Rafał Wierszyło, Amelia Ciesielska, Daria Tomczak, Michał Śmigielski, Nikola Wysokińska, Karolina Markowicz, Alicja Mieszkalska, Dominika Tomczak.

Szkoła Podstawowa: Jan Stróżyński, Zofia Sulińska, Amelia Śmiłowicz, Marta Skupniewicz, Juliusz Wasilewski, Oskar Michalak, Marika Skrzypińska, Hania Kalinowska, Zuzanna Trojanowska, Krzysztof Szaradowski, Adrian Strychalski, Iga Kobuszewska, Kacper Szajerski, Hanna Ziółkowska, Aniela Śmigiel, Wiktoria Jóźwiak.

Zwycięzcy otrzymali bony podarunkowe do sieci salonów Empik, a wyróżnionym przysługuje dodatkowe nieprzygotowanie z wybranego przedmiotu do wykorzystania w I semestrze tego roku szkolnego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy

Skip to content