Wioślarskie Mistrzostwa Europy Juniorów w Monachium

Miło mi poinformować o kolejnych sukcesach naszej uczennicy – Julii Gęsickiej z klasy 3 a LO. Julia od kilku już lat trenuje wioślarstwo we Włocławskim Towarzystwie Wioślarskim, obecnie jest zawodniczką kadry narodowej juniorów.

Niedawno Julia uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Juniorów. Odbyły się one w dniach 9-10.10.2021 w niemieckim Monachium. Rywalizację wioślarską nasza uczennica ukończyła na wysokiej piątej pozycji w finale A. Startowała w czwórce podwójnej wraz z koleżankami z kadry z Poznania, Wałcza i Warszawy.

Warto dodać, że w mistrzostwach tych wystartowała tylko dwójka włocławian – w tym Julia Gęsicka.

Julce życzymy kolejnych sukcesów i wytrwałości w łączeniu nauki z czasem przeznaczonym na treningi.

Anna Baranowska – wychowawczyni kl. 3a LO

Skip to content