Laureat Etapu Wojewódzkiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności!

Z wielką satysfakcją informuję, że w dniu 10.12.2021 roku licealista Ignacy Dembowski z klasy I a uzyskał tytuł laureata etapu okręgowego (wojewódzkiego) z edukacji dla bezpieczeństwa w ramach VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności –  edycja 2021.        Ignacy będzie reprezentować województwo kujawsko – pomorskie na etapie centralnym, który odbędzie się w marcu 2022 roku w Warszawie.

Tytuł finalisty etapu okręgowego uzyskali następujący długoszacy: Mateusz Małecki – III b, Marcin Obliński – III b, Aleksandra Skowron – I a, Witold Przewozikowski – I a, Nadia Żurańska – I a, Natalia Żurańska – I b oraz Zuzanna Bojarska – 1c. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 52 uczestników z całego województwa, z czego jedenaścioro z naszej szkoły (trzech uczniów nie wzięło udziału w dalszych zmaganiach z racji kwarantanny i problemów z dojazdem).

Eliminacje wojewódzkie odbyły się w Zespole Szkół Nr.1 im. Anny Wazówny w Golubiu – Dobrzyniu z inicjatywy edukacyjnej Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Kujawsko – Pomorskim Kuratorium Oświaty pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Patronat honorowy objął Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pan Paweł Soloch.

Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów! Czekamy na kolejne sukcesy na etapie centralnym, który odbędzie się w Warszawie.

Szczególne podziękowanie dla p. Dariusza Goldewicza za pomoc w logistycznej realizacji tego przedsięwzięcia ze strony społeczności ZSK.

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content