Nocka w szkole z 1c LO

W piątek 10. grudnia uczniowie klasy 1c LO, razem z wychowawczynią – panią Moniką Bińczarską, spędzili noc w szkole. Nocowanie rozpoczęli od udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele Świętego Jana, następnie udali się do szkoły, aby świetnie bawić się przez całą noc.

Uczniowie grali w koszykówkę, doskonalili umiejętności sprawnościowe oraz artystyczne angażując się w różne gry zespołowe, taniec, śpiew karaoke, zabawę w chowanego i wyścigi odbywające się na sali gimnastycznej. W odwiedziny wpadł również ksiądz Adam – inicjator wielu zabawnych gier ruchowych, katecheta ZSK.

Uczniowie oraz uczennice spędzili też część czasu na długich rozmowach i lepszym poznawaniu się wzajemnie. Znalazła się tez chwila na zjedzenie kawałka urodzinowego torta przygotowanego przez jednego z uczestników nocnej zabawy.

Klasa świetnie spędziła razem czas i lepiej się poznała. Na pewno powtórzymy tę formę integracji klasowej w nie tak znowu dalekiej przyszłości!

Monika Bińczarska – wychowawczyni kl. 1c LO

Skip to content