Świąteczny numer gazetki szkolnej “NeoWICI”

Oddajemy w Wasze ręce drugi tegoroczny, a ogólnie już piąty, numer naszej wspólnej gazetki szkolnej – “NeoWICI”. Wykrystalizowała się już grupa stałych redaktorów, ale cały czas czekamy na następnych chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli do współtworzenia tej inicjatywy!

W bożonarodzeniowym numerze, który właśnie Wam przekazujemy, znajdziecie kilka tekstów typowo świątecznych, w tym taki wykazujący wyższość choinki naturalnej nad sztuczną, opisujący tradycyjne zwyczaje świąteczne, pokazujący piękne internackie wypieki i wzajemne obdarowywanie się prezentami. Zgadzacie się, że lepiej jest dawać niż dostawać? Argumenty “za” znajdziecie w tekstach opiekunów Redakcji.

W numerze nie zabrakło tekstów i zdjęć uczniów szkoły podstawowej i liceum nawiązujących do czasu Bożego Narodzenia. W stałej rubryce “Poznajmy się…” tym razem zapoznacie się z sylwetką niezastąpionego pana Tomasza Centkowskiego.

Życząc wszystkim naszym Czytelnikom Wesołych Świąt, serdecznie zachęcamy do lektury bożonarodzeniowego wydania “NeoWICI”!

Sławomira Lewandowska, Konrad Trokowski

 

Link do bożonarodzeniowego wydania “NeoWICI”:

drive.google.com/file/d/1j5Wngz0SWYN8x5cULjzM11_91_aOHbAN/view

Skip to content