“Dzień bez plecaka” na Łęgskiej

W dzisiejszym dniu niejeden nauczyciel przecierał oczy z wrażenia kiedy do klasy wkraczali uczniowie w towarzystwie reklamówek, taczek, wózków dziecięcych, koców, kasków czy z podobizną Dartha Vadera pod pachą.
Zapewne niektórzy nie wierzyli, że książki i zeszyty można transportować w tak przeróżny sposób i, o dziwo, wszystko się mieściło. Jednakże młodzież Długosza potrafiła zaskoczyć w “Dniu bez Plecaka” i swoją kreatywnością mogliby podzielić się z wynalazcami i projektantami.
Szczery uśmiech i radość malowały się na twarzach uczniów, którzy przy okazji Prima Aprilis umilili nie tylko sobie, ale i wszystkim nauczycielom, pracownikom i Dyrekcji Szkoły ten dzień.
Liczymy na kolejne tak miłe akcenty w życiu szkoły i zapraszamy do wspólnej zabawy.
Paulina Stężewska – Opiekun Samorządu Uczniowskiego LO

Skip to content