Warsztaty wielkanocne w internacie

Wielkanoc jest okresem przepełnionym radością i od najmłodszych lat kojarzy nam się z głęboką tradycją i wzniosłą atmosferą. Wraz z nią wita nas wiosna, słońce spędza z nami coraz więcej chwil, a najmłodsi czują pierwsze powiewy wakacji. Warsztaty Wielkanocne to nowoczesna forma konfrontacji z tradycją zdobienia pisanek i świetna okazja do rozwinięcia artystycznych skrzydeł.

Warsztaty odbyły się w internacie dnia 7.04.2022r. Czwartkowy wieczór upłynął szybko, ale i pracowicie. W miłej atmosferze wychowankowie przygotowali masę solną, a z niej jajka, które później wspólnie ozdobili. Wszystko działo się pod czujnym okiem pani Mileny Witkowskiej, która pomagała i podsuwała rozmaite pomysły. Pomimo wielu obowiązków związanych z nauką, udało nam się zatrzymać i poczuć świąteczną atmosferę.

Dominika Czynsz, Karolina Jaroniewska

Skip to content