Wielkanocny i antywojenny numer “NeoWICI”

Oddajemy w Wasze ręce kolejny, czwarty w tym roku i łącznie siódmy, numer naszego szkolnego okazjonalnika “NeoWICI”. Tym razem skupimy się na dwóch zupełnie odmiennych emocjonalnie, ale niezwykle ważnych tematach: radosnych Świętach Wielkanocnych i smutnej wojnie ukraińsko-rosyjskiej.

Redaktorzy w piękny sposób, wyczerpująco przedstawili kilka różnych aspektów pamiątki Zmartwychwstania naszego Zbawiciela, ale przede wszystkim odnieśli się do tematyki konfliktu zbrojnego w Ukrainie, prezentując postawę jednoznacznie antywojenną. To budujące, gdy młodzi ludzie potrafią dokonać oceny z uzasadnieniem rzeczywistości, którą na co dzień obserwują, na szczęście tylko w mediach.

Niech ten numer gazetki szkolnej przemówi sam za siebie, bez zbędnego naszego komentarza. gdyż zamieszczone w nim artykuły nie pozostawiają zbyt wiele pola do interpretacji. Życząc wszystkim Czytelnikom, mimo wszystko, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, serdecznie zapraszamy do lektury!

Link do wielkanocnego i antywojennego numeru “NeoWICI”:

drive.google.com/file/d/1hnjnzgqXve28Q_RkkolqrrBzdq1W01Vn/view

Skip to content