Sukcesy wioślarskie Julii Gęsickiej z 3 a LO

We wtorek 26. kwietnia 2022 roku w Centrum Kultury Browar B we Włocławku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w sporcie. Prezydent Włocławka dr Marek Wojtkowski wręczył nagrody sportowcom, trenerom i podziękowania sponsorom. Gala była okazją do uhonorowania nagrodami i wyróżnieniami 23 trenerów, 49 sportowców, 76 sportowców w kategorii sporty drużynowe, 14 sportowców w kategorii sporty indywidualne. Miło jest mi poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazła się nasza uczennica – Julia Gęsicka z klasy 3 a. Julia od kilku lat trenuje wioślarstwo w WTW ze świetnymi rezultatami, zdobywając kwalifikacje do kadry narodowej juniorek na Mistrzostwa Świata Juniorów w Płowdiw 11-15 sierpnia 2021r.

Dodam, że 17. marca tego roku Julka znalazła się w gronie kujawsko-pomorskich sportowców, którzy zostali docenieni przez zarząd województwa za sukcesy sportowe odniesione w 2021 roku. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Bema w Toruniu z udziałem gospodarza województwa Piotra Całbeckiego, członka zarządu województwa Anety Jędrzejewskiej oraz przewodniczącego sejmikowej komisji Sportu i Turystyki Jacka Gajewskiego.

Obecnie Julka przygotowuje się do Centralnych Kontrolnych Regat w Poznaniu, które stanowią kwalifikację na Regaty Międzynarodowe w Monachium.

Gratuluję serdecznie sukcesów, życzę dalszego rozwijania pasji sportowych oraz wytrwałości w łączeniu nauki ze sportem. Jak do tej pory udaje się to znakomicie!

Anna Baranowska – wychowawca

Skip to content