„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” – Janusz Korczak

W dniu wczorajszym po prawie dwuletniej przerwie mieliśmy możliwość zorganizować zakończenie pobytu maturzystów w internacie. Wychowankowie, wraz z wychowawcami, przygotowali naszym maturzystom niespodziankę.

Wraz z wychowawcą p. Mileną Witkowską, w godzinach dopołudniowych, nasi absolwenci wybrali się do kina na film. Po powrocie do internatu, p. kierownik Aneta Wąsik w kilku słowach podsumowała pobyt maturzystów w internacie, życząc sukcesów na maturze i dziękując za wszystkie wspólne spędzone lata w internacie.

Po powrocie, wszyscy mogli skosztować słodkiej niespodzianki jaką był sernik z owocami, który ze swoich wyjątkowych przepisów przygotowała p. Milena Witkowska.

Drodzy Maturzyści!

Nawiązując do słów Janusza Korczaka, śmiało można powiedzieć, że Wasze skrzydła są już w pełni rozwinięte i odważnie możecie szybować w przyszłość, która czeka na Was na dalszych etapach dorosłego już życia.

Fantastyczni nauczyciele naszej szkoły, jak też równie wyjątkowi wychowawcy internatu, przygotowali Was do rozwinięcia tych skrzydeł. Z radością będziemy obserwować Wasz dalszy rozwój i osiąganie niewątpliwych sukcesów, których życzymy z całego serca.

Na koniec muzyczny upominek:

Powodzenia na maturze wszystkim absolwentom Długosza

życzą wychowawcy internatu wraz z p. kierownik Anetą Wąsik!!!

 

Skip to content