Podsumowanie osiągnięć długoszaków w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”

Wraz z końcem roku szkolnego mija kolejna edycja olimpiady Zwolnieni z Teorii. Choć okres zdalnego nauczania spowodowanego pandemią Covid-19 nieco ostudził zapał młodzieży do udziału w olimpiadzie, to nadal mamy kilkoro uczniów, którym chciało się zmierzyć z projektami społecznymi.

Wynikiem ich zmagań, oprócz oczywiście zdobytego doświadczenia i praktycznej wiedzy, jest 296. miejsce Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza w Polsce w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii w 2022 oraz 12. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękujemy i gratulujemy. Jednocześnie zachęcamy innych długoszaków do udziału w tej wyjątkowej olimpiadzie.

Maciej Ziółkowski

Skip to content