Dzień sportu

Dnia 20.06.2022r w naszej szkole obchodziliśmy dzień sportu. Z tej też okazji zorganizowany został turniej piłki koszykowej w którym udział brali uczniowie szkoły podstawowej i liceum. Mecze odbywały się na dolnej sali gimnastycznej przy akompaniamencie muzyki i głośnym dopingu publiczności. W konkursie szkół podstawowych utworzone zostały dwie grupy, a w liceum jedna. Aktywności fizycznej i emocji nie brakowało, turniej zakończony został rozdaniem nagród i zdjęciami pamiątkowymi każdej wyróżnionej drużyny, wręczone zostały również nagrody indywidualne. Poniżej lista klas i osób wyróżnionych w turnieju:

TURNIEJ KLAS 5-8 SP:

1GRUPA

  • 1 Miejsce- klasa 7A
  • 2 Miejsce- klasa 5B
  • 3 Miejsce- klasa 5A

MVP TURNIEJU: Jan Bartosz

2GRUPA

  • 1 Miejsce- klasa 7C
  • 2 Miejsce- klasa 8A
  • 3 Miejsce- klasa 8B

MVP TURNIEJU: Aleksander Wojciechowski

TURNIEJ KLAS LICEALNYCH:

  • 1 Miejsce- klasa 3C
  • 2 Miejsce- klasa 1A
  • 3 Miejsce- klasa 2A

MVP TURNIEJU: Jan Wdzięczny

Koordynatorzy turnieju: Józef Nowak i Artur Jędrzejczak

Skip to content